Modern Life - Role Play

Ogłoszenie

Przenosimy się na nowe forum, link: www.ml.xaa.pl IP:91.204.162.80:5565

#1 Sat-04-11 19:14:40

Prokos63

Nowy w Los Santos

Zarejestrowany: Sat-04-11
Posty: 1
Punktów :   

Podanie na LD NG

Imię: Allan
Nazwisko: Green
Wiek: 29
Pochodzenie: United States Of America

Podanie: Ja, Allan Green chcialbym byc generalm Gwardii Narodowej/National Guard w skrocie NG lub strazy granicznej. Bede szczerze pracowal aby kraj byl bezpieczny. Wszyscy moi ludzie beda oddani kraju. Nie bede dyktatorem. Jestem doswiadczony w tej dziedzinie. Znam sie na wojsku jak zaden inny i moge podszkolic rowniez innych z podobnych dziedzin.
Bede dawal sluszne wyplaty oraz awanse. Potrafie sie dobrze wyslowic ( sorry za pisowanie no ale klawiatura czasem sie zacina ) Jestem dobrym dyplomata.Bede chronil wlasnym cialem innych towarzyszy broni. Poprzednio pracowalem rowniez w wojsku i bylem Kapitanem. Umie poslugiwac sie broniami palnymi, doskonale prowadze samochody terenowo/ciezarowe. Najlepiej wychodzi mi jazda na Cross'sie wojskowym. Chce nauczyc sie jescze pilotowania F16 oraz slynnego Apache. Mam wiele postanowien co do tej frakcji.

CURRICULUM VITAE


Dane personalne:
Imię/Nazwisko: Allan Green
Urodzony: 5 stycznia 1995r.
Miejsce zamieszkania: Corona, Los Santos

Wykształcenie:
1999 - 2004 - Szkola wojskowa w San Fierro
1995 - 1997 - Studium medyczne w San Fierro
1985 - 1994 - Szkola im. Georg'a Busha

Doświadczenie zawodowe:
Praca w wojsku w Los Santos. Ranga Kapitan.

Języki obce:
Angielski: Poziom Zaawansowany

Rosyjski: Poziom podtsawowy

Umiejętności
Średnia wiedza o tematyce informatycznej. Pisanie pism biurowych i nie tylko.

Zainteresowania
Survival, Wojsko XXI wieku, nowe technolgie, taniec ( tecktonik ), pisanie wierszy

BIOGRAFIA

Urodzony 5.1.1980 w Coronie. Dorastal wyjatkowo szybko. Minelo kilka tygodni a byl juz doysc ciezki. Zawsze bawil sie zolnierzykami - Jak wspominala jego matka.
W czasach gdy zaczal chodzic do szkoly musial sie ubierac w moro. Oczywiscie nie do kosciola czy cos. Jak szedl na dwor sie bawic zasze zkladal tego typu stroj zeby sie bawic.
Do szkoly szedl w moro by sie na przerwach bawic no i poznij po szkole. Ta obesja trwala dlugo i trwa do dzis. Gdy nadeszla nastka. Allan zaczą kolekcjonowac figurki oraz repliki wiernych broni z wojska. Chodzil na zbawy wojskowe oraz defliady. Po kilku latach zaczal uczeszczac do szkoly wojskowej. Przyjeli go tam z powodu doskonalej sprawnosci fizycznej oraz znakomitego swiadcetwa w poprzedniej szkole. Tak wiec skonczyl ta szkole, postanowil ze pojdzie na studium 2 letnie z... Myslal i myslal. Przyda sie medycyna w wojsku - wiec poszedl. Marnie wyszlo. Ale liczy sie ze wyszlo. Allan ma doswiadczenie niepelne wyzsze i jest zadowolny. Miesiacami szukal po necie ogloszen i roznych pomocnych info jak dolaczyc do sluzby wojskowej. Jego przyjaciel dal adres i tak dolaczył on Gwardi Nardowej USA.

OOC

Imie:Adam
Wiek: 13
Poziom RP: 9.0/10
Znajmosc pojec RP:

Role Play (RP) - Odzwierciedlenie prawdziwego życia w grze.
Non RP - Robienie czegoś co nie jest zgodne z RP.
Out of Character (OOC) - Wszystko nie związane z postacią i grą.
In Character (IC) - Sprawy związane tylko z gra.
Meta Gamming (MG) - Używanie informacji z OOC w IC
Ninja Jacking (NK) - Kradzież wozu, w którym znajduje się kierowca.
Bunny Hopping (BH) - Skakanie po wszystkim.
Revange Kill (RK) - Zabijanie innych z zemsty.
Car Kill (CK) - Zabicie kogoś poprzez najechanie samochodem.
Character Kill (CK2) - Śmierc zgodna z RP, następnie blokada konta.
Heli Kill (HK) - Zabicie kogoś śmigłem/rakietą/karabinem od helikoptera.
Spawn Kill (SK) - Zabijanie na spawnie. (w miejscu odrodzenia).
Power Gamming (PW) - Zmuszanie kogoś do akcji NON-RP, np. /ja wydłubuje patykiem oko .
Celebrity Name (CB) - Używanie nicku sławnej osoby.

Bug Abusing (BA) - Nadużywanie bugów gry. Zakazuje się używania tego triku.
Team Kill (TK) - Zabijanie osób z tej samej frakcji. Np. policjant policjanta.
Drive By (DB) - Strzelanie z miejsca kierowcy. Zakazuje się używania tego triku.
Drive Thru (DT) - Jest to strzelanie do kogoś z miejsca pasażera. Tego triku mogą używać Mafie, Gangi oraz Służby Porządkowe, lecz z ograniczeniem.
Ban Evading (BE) - Po dostaniu bana zmiana adresu IP i powrót na serwer.
Destruction Derby (DD) - Powodowanie wypadków, rozwalanie słupów itp.
Brutally Wounded (BW) - Pobicie kogoś aż do śmierci.




W oczekiwaniu na wasza odpowiedz, pozostaje z wyrazami szacunku i czekam na pozytywne rozpatrzenie mojej prosby.

Z powazeniem Allan Green

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.yaoirpg.pun.pl www.promesito.pun.pl www.swewok2.pun.pl www.chidorigame.pun.pl www.gw.pun.pl